Anketa: Nastava na daljinu iz ugla nastavnika

Da bismo saznali kako je prihvaćen novi način rada i da li postoje problemi u realizaciji nastave na daljinu, anketirali smo 42 nastavnika (81% od ukupnog broja). Da bi videli rezultate ankete kliknite na sliku ispod.

anketa foto 1

Anketa: Nastava na daljinu iz ugla učenika

Kako bismo u trenutnim uslovima prilagodili nastavu mogućnostima učenika, razvili motivaciju i podigli kvalitet postignuća, izvršili smo anketiranje učenika. Odazvalo se njih 339 (75% od ukupnog broja). Da bi videli rezultate ankete kliknite na sliku ispod.

anketa foto 2

Na ovom LINKU se nalaze predlozi i uputsva za rad sa alatima za ostvarivanje obrazovno-vaspitnog procesa učenjem na daljinu.

Poštovane kolege,
OVDE vas očekuju pravovremene informacije o rasporedu emitovanja obrazovnih sadržaja i drugim relevantvnim inicijativama koje doprinose ostvarivanju predviđenih ishoda nastave i učenja.