Maratonci trče počasni krug - Sunovrat

Snimak predstave odigrane 22. septembra 2012.godine u Pozorištu Paraćin.

U kratkom filmu, koji je napravio učenik Nikola Radulović, predstavljeni su učenici koji su igrali u predstavi, prikazan je tok pripreme predstave, kao i nekoliko isečaka sa premijere, održane 14. juna 2012. godine.

Kategorija: Dramska sekcija

prem 01 500

Predstava učenika MEŠ-a održana je 8. maja 2014. u Pozorištu Paraćin. Komični momenti iz poznatih filmova, serija i muzičkih spotova, upleteni u jednu tinejdžersku ljubavnu priču, nasmejali su publiku do suza.

Posetioci su mogli da uživaju u neverovatnom izvođenju pesme „Zajdi, zajdi" Dimitrisa Alanovića, kao i u plesnim numerama – rumbi, baćati i valceru, ali i da potvrde da ljubav može da se pretoči u lepe ljubavne stihove koji će sigurno osvojiti srce devojke koja je izvor najlepših osećanja.

S obzirom na to da je predstava bila humanitarna, prikupljen je i novac za učenike koji su u lošoj materijalnoj situaciji

prem baka 250  prem deka 250

prem 02 500