Kategorija: Učenici

fest nauke500

Zadovoljstvo nam je da vam najavimo da će najveći regionalni Festival nauke tradicionalno biti održan od 4. do 7. decembra 2014. godine i dalje sa jasnom svrhom – da predstavi, objasni i promoviše nauku na način podjednako blizak i jasan svima, bez obzira na godine i obrazovanje.
(www.festivalnauke.org/  ----  www.facebook.com/Festivalnauke)

Tokom proteklih sedam godina srpski Festival nauke narastao je u najveći naučni događaj u regionu jugoistočne Evrope. Cilj Festivala nauke je da afirmiše poznate i promoviše neafirmisane naučnike sa domaćih i stranih prostora, ali i da podstiče interesovanje za nauku vrlo jednostavnom demonstracijom činjenice koliko je ona sama po sebi interesantna, inspirativna i nadasve zabavna.

sve je moguce

Program Festivala nauke osmišljen je tako da ima ponešto za svakoga, pažljivo je organizovan i segmentovan po ciljnim grupama. Prošle godine je, za četiri dana koliko je trajao, Festival nauke posetilo 27.000 ljudi, od kojih 15.000 osnovaca i srednjoškolaca iz više od 300 škola iz cele Srbije, kao i iz regiona.

Pogledajte više detalja na veb strani festivala: festivalnauke.org/

Pratite interesante članke na FB strani festivala: www.facebook.com/Festivalnauke