Maratonci trče počasni krug - Sunovrat

Snimak predstave odigrane 22. septembra 2012.godine u Pozorištu Paraćin.

U kratkom filmu, koji je napravio učenik Nikola Radulović, predstavljeni su učenici koji su igrali u predstavi, prikazan je tok pripreme predstave, kao i nekoliko isečaka sa premijere, održane 14. juna 2012. godine.

Kategorija: Dramska sekcija

Slika00

Dramska sekcija MEŠ-a, u saradnji sa učenicima Ekonomsko-trgovinske škole, satiričnom predstavom „Е moj Nušiću“ najavila је „borbu“ protiv poremećenog sistema vrednosti. Poznatim scenama iz domaćih filmova i serija, autorskim scenama, stihovima Marčela i snažnim obrtom na kraju, zajedno su pokazali da su mladi svesni degradacije koja se dešava pred njihovim očima i da su spremni da se bore protiv nje.

Predstava je imala dva izvođenja – premijeru 24. maja 2015. godine na Prvoј književnoj koloniji Namasija 2015. U KUD-u Petrus iz Zabrege, i reprizu 25. maja 2015. u Pozorištu Paraćin.

Slika01

Slika02