Kategorija: Učenički parlament

sah01

Krajem prvog polugodišta, u našoj školi je održan Humanitarni turnir u šahu, PES-u i stonom tenisu. Kao i svake godine, turnir izaziva veliku pažnju, a atmosfera u školi tih dana je specijalna. Osim dobre zabave, turnir je poseban i po tome što se sakupljen novac donira učenicima slabijeg materijalnog stanja. Naša škola, na čelu sa Učeničkim parlamentom, će i dalje tražiti načine da pomogne onima kojima je pomoć potrebna, a učenici su više nego zainteresovani da pomognu svojim drugarima.

pes01

 Zahvaljujemo se svim učenicima i profesorima koji su svojim učešćem podržali našu akciju, a čestitamo i pobednicima:
Lukić Stefanu - za prvo mesto u šahu,

sah02

Milenković Nevenu - za prvo mesto u stonom tenisu i

stonitenis01

Manojlović Marku - za prvo mesto u PES-u.

pes02

pes03 

pes05

Najavljujemo da će ovakvih i sličnih akcija biti još više, jer naše malo nekima može značiti jako mnogo.