Kategorija: Učenici

01 foto boban

U petak 22.4.2016. godine, naša škola je učestvovala u projektu "Srednjoškolci za srednjoškolce", u saradnji sa Unijom srednjoškolaca Srbije kao i lokalnim preduzećima koja su se odazvala našem pozivu.
Ovaj projekat se već pet godina uspešno realizuje i okuplja mlade srednjoškolskog uzrasta, koji jedan dan u školskoj godini ne pohađaju nastavu, već volontiraju u lokalnim preduzećima.

03 parcomp

U istoimeni osnovani fond "Srednjoškolci za srednjoškolce" preduzeća doniraju sredstva koja se kasnije raspodeljuju za realizaciju projekata učeničkih parlamenata. Svake godine se u ovu akciju uključe preko dvadeset gradova iz Srbije.

Učenici su zadovoljni učešćem i prilikom da prošire svoja znanja iz različitih oblasti, a posebno želimo da se zahvalimo preduzećima koja su nam ukazala poverenje i podržala našu akciju: Pro-Art , Boban NesicParcomp Computers, Metal Jovanović, Neša Auto, Desta Install, Automehanika Neša, Geo 3 i SR​​​​​​​​​​​​​​​​ Zoran Geometar.

Hvala svima na saradnji!

02 foto boban