Kategorija: Učenici

Prenosimo deo sadržaja imejla koji smo dobili od kompanije Link Group sa pozivom za učenike generacije:

LINK group nastavlja dobru tradiciju i za 25 đaka generacije obezbeđuje besplatno jednogodišnje školovanje na ITAcademy.

Sa zadovoljstvom Vas obaveštavamo da je i ove godine kompanija LINK group partner kraljevskom visočanstvu prestolonasledniku Aleksandru na projektu čiji je cilj da nagradi najbolje maturante iz Srbije i Republike Srpske.
Ovim putem želimo da Vas pozovemo da vest o nagrađivanju najboljih maturanata objavite na svom sajtu. Nadamo se da kao institucija čiji je primarni cilj edukacija mladih želite da pomognete da se oni dodatno motivišu i da ostvaruju što bolje rezultate u svom školovanju. Verujemo da ovo može biti podstrek i đacima prvog, drugog i trećeg razreda da se potrude kako bi postigli što bolje rezultate ako vide da se njihovi rad i trud uvažavaju i cene.

Takođe, pozivamo i đake generacije iz Vaše škole da konkurišu za besplatno školovanje i steknu mogućnost da već nakon završetka srednje škole počnu da stiču primenljiva IT znanja.

Više informacija o uslovima nagradnog konkursa nalazi se u tekstu koji možete preuzeti OVDE...